Тік бұрышты құрылыс бассейні, 90 л Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 90 литр болатын Sibrtech 814457 тікбұрышты құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Өлшеу шкаласы ішкі бетке жағылады, бұл қоспаларды сұйылту кезінде доза мен көлемнің сақталуын жеңілдетеді. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 292 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 355 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 850 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2700 кг |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 90 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081322 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

