
Жиһаз степлері, пластик корпус, қапсырма түрі: 13, 53, 300, 6-14 мм, Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қаптамадағы Denzel 40210 жиһаз қапсырмасы 53, 6-14 мм, 13, 6-14 мм және 300, 14 мм типті кронштейндермен үйлесімді және парақ материалын — фанераны, матаны, ПВХ пленкасын, оқшаулауды, картонды ағаш негізге жылдам бекітуге мүмкіндік береді. . Корпус соққыға төзімді ABS пластиктен құю әдісімен жасалған және механикалық зақымға төзімді. Құралдың салмағы 400 г және ұзақ мерзімді пайдалануға ыңғайлы. Жиһазды құрастыру және қаптау, еден жабындарын төсеу, сондай-ақ жөндеу және багет жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқаның сырғымайтын беті бар, сондықтан степлермен жұмыс істеу ыңғайлы. Корпуста кронштейнде қапсырмалардың болуын бақылауға арналған ойық бар. Қапсырмаларды жылдам жүктеу мүмкіндігі шебердің уақытын үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 402-"Denzel" жиһаз степлерлері |
| Тұтқадағы компоненттер саны | двухкомпонентная |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тұтқаның материалы | Резеңке |
| Ерекшеліктері | быстрая загрузка скобоприемника |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-14 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 13, 53, 300 |
| Түсі | желтый, черный |
| Штрих-код | 4044996193663 |
- Бағасы: 4 646 ₸

