
Реттелетін кілт, реттелетін жақ, 200 мм, CRV GROSS
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GROSS 15572 реттелетін реттелетін кілт, ұзындығы 200 мм, өлшемі 38 мм-ге дейінгі бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Кілт өзінің қолданылуында әмбебап болып табылады және үйде, гаражда немесе жеке шеберханада жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде көптеген мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Реттелетін жақтың арқасында құралды құбыр кілті ретінде пайдалануға болады. Артықшылықтары Хромованадийлі болаттан жасалған кілт сенімді және берік конструкцияға ие, қарқынды пайдалануға шыдайды. Жұқа губкалар жету қиын жерлерде жұмыс істеудің ыңғайлылығына ықпал етеді. Жұмыс бөліктерінің фосфатталған беті коррозияға төзімді. Құю тұтқасы жұмысқа ыңғайлы, себебі ол сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 38 мм |
| Ерекшеліктері | реттелетін губка |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996188652 |
- Бағасы: 9 923 ₸

