
Арматураланған жабысқақ таспа, 48 мм х 50 м, Сибртех күмісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиэтиленмен қапталған мата негізін білдіреді. Арматураланған таспа жоғары беріктігімен және ылғалға төзімділігімен ерекшеленеді. Оқшаулау және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Ылғалға төзімді және шаңға төзімді. Оның созылу беріктігі жоғары. Қосылыстардың герметикалығын қамтамасыз етеді. Барлық дерлік беттерге тамаша адгезияны сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.389 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Негізі | полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 48 мм |
| Штрих-код | 4044996193960 |
- Бағасы: 2 162 ₸

