
Көбіктенген акрилден жасалған екі жақты жабысқақ таспа, мөлдір, 15 мм x 3 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ол мөлдір материалдарды қосу үшін және көрінбейтін байланыс желісі қажет болған жағдайда қолданылады. Шыныдан, металдан және пластмассадан жасалған, соның ішінде діріл және соққы кернеулеріне ұшырайтын заттарды желімдеу үшін қолайлы. Ұқыпты, көрінбейтін байланыс. Ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Біртекті емес материалдардың сенімді қосылуы. Тегіс және кедір-бұдыр беттерді бір-біріне жабыстырады. Жүктемені қосылымның бүкіл аумағына таратады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Негізі | көбіктелген пропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4044996193830 |
- Бағасы: 803 ₸

