
Көбіктенген негіздегі жабысқақ таспа, екі жақты, ақ, 19 мм х 1.5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ол металдан, шыныдан, пластмассадан, керамикадан, картоннан және т.б. жасалған әртүрлі заттарды желімдеу үшін қолданылады. монтаждау, жөндеу, әрлеу және безендіру жұмыстарын жүргізу кезінде. Көбіктелген негіз тегіс және кедір-бұдыр беттерді жабыстыруға мүмкіндік береді. Діріл жүктемелеріне және ығысуларға (ілгектер, айналар, автомобиль молдингтері) ұшырайтын бұйымдарды монтаждауға мүмкіндік береді. Жұмсақтық пен икемділікті арттырды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 1.5 мм |
| Негізі | EVA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193847 |
- Бағасы: 368 ₸

