
Жабысқақ таспа, 50 мкм, 48 мм х 66 м, түсі мөлдір Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88736 мөлдір түсті, қалыңдығы 50 мкм, ені 48 мм және ұзындығы 66 м жабысқақ таспа материалдарды бір-біріне мықтап бекіту үшін қолданылады. Ол тасымалдау және сақтау кезінде ішіндегісін сақтау үшін қораптарды желімдеу үшін қолданылады. Таспа тұрмыста, гаражда, цехта және т.б. пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — полипропилен пленкасына негізделген таспа механикалық кернеулерге төзімді. Қалыңдығы 50 мкм — таспа созылу беріктігімен және аязға төзімділігімен сипатталады, соның арқасында оны жылытылмаған қоймаларда ауыр жүктерді орау үшін пайдалануға болады. Мөлдір, түссіз таспа — таспаның астындағы барлық ақпарат көрінетін болып қалады. Экологиялық таза — таспа картон және қағаз жеңге оралған, ол жойылған кезде қоршаған ортаға зиянсыз. Кең таспа 48 мм — шағын өлшемді қораптарды орау және әртүрлі материалдарды желімдеу үшін жарамды. Ұзақ пайдалану — орамдағы 66 м таспа үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 66 мм |
| Негізі | BOPP |
| Тығыздығы | 50 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800081223 |
- Бағасы: 541 ₸

