
Екі жақты жабысқақ таспа, 50 мм х 10 м, Сибртех мата негізіндегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық қажеттіліктер үшін қолданылады. Материалдың жоғары икемділігі мен жұмсақтығы арқасында элементтердің кедір-бұдыр және кедір-бұдыр беттерге сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 99 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 99 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.142 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996193915 |
- Бағасы: 821 ₸

