
Флейта щеткаларының жинағы 3 дана. (25 мм, 35 мм, 50 мм), табиғи қылшықтар, Сибртех пластикалық тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 82507 жинағы пластикалық тұтқалары бар ашық түсті табиғи қылшықтардан жасалған ені 25, 35 және 50 мм 3 флейта щеткасын қамтиды. Бұйымдар лак-бояу материалдарының кез келген түрлерімен сырлау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Тар щеткалар ұсақ бөлшектерді бояу және жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫHANKOW сеткасы екі рет қайнатылған, соның арқасында щеткалар еріткіштердің әсерінен қорықпайды, бояуды жақсы жинайды және ұстайды.Қылқаламдардың үстіңгі жағы 70-тен кем емес, бұл олардың сапалық сипаттамаларын жақсартады.Тұтқаларда щеткаларды ілулі күйде практикалық сақтауға арналған тесіктер бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 822-Тегіс қылқаламдар |
| Пәндер саны | 3 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пакет с европодвесом и цветным стикером |
| Штрих-код | 4606800082954 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 325 ₸

