
Құралдар жинағы 29 элемент, CrV, 1/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13523, 1/4 дюймдік пластик қаптамадағы құралдар жинағы CrV тобының болатынан жасалған және бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 29 бөліктен тұрады. Жиынтықта қол жеткізу қиын жерлерде жұмысты жеңілдететін кардан, ұзартқыш және жаға бар. Жинақ автокөлік жүргізушілері мен өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — жиынтықтың элементтері хром-ванадий тобындағы беріктігі жоғары болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — құралдарға қорғаныш күңгірт жабын жағылған. Тар жағдайларда жұмыс істеу мүмкіндігі — ысырма қадамы небәрі 5 градусты құрайды. Бір қолмен ыңғайлы жұмыс — ысырмалы кілт қозғалыс бағытының жалаушалы қосқышымен жабдықталған. Зақымданудан және химиялық әсерлерден қорғау — ысырма кілтінің корпусының бүкіл ұзындығы бойынша полипропилен жабыны бар. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — құралдар мен саптамалар металл құлыптары бар соққыға төзімді пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 29 |
| Бастың максималды өлшемі | 13 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996190501 |
- Бағасы: 6 576 ₸

