
Құралдар жинағы 89 дана, CrV 1/2", 1/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13529, 1/2 және 1/4 дюймдік құралдар жинағы пластик қаптамаға оралған және әртүрлі сплайн түрлері бар бұрандалы бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған 89 дана CrV болат тобынан тұрады. Жинаққа жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдету үшін гимбалдар, ұзартқыштар және топсалы кілттер кіреді. Жинақ автокөліктерді жөндеу үшін пайдаланылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы. Артықшылықтары Жиынтықтың элементтері тозуға төзімді және ұзақ уақытқа қызмет етеді, өйткені олар хром-ванадий тобындағы беріктігі жоғары болаттан жасалған. Құралдар мен саптамалар коррозияға ұшырамайды, өйткені оларды арнайы күңгірт жабын қорғайды. Әрбір ысырма кілтінің корпусы қорғаныс жабынының арқасында зақымдануға төзімді. Ратчеттердің тегіс жүрісі бар, өйткені олардың ысырмаларында 72 тіс бар. Ратчет кілттері ойығы бар ажыратқыштардың арқасында бір қолмен ыңғайлы жұмыс істеуге бейімделген. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, себебі ол металл құлыптары бар соққыға төзімді пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 455 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 345 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 89 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996190549 |
- Бағасы: 27 551 ₸

