
Құралдар жинағы 56 элемент, CrV, 1/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13525, 1/4 дюймдік пластик қаптамадағы құралдар жинағы CrV тобының болатынан жасалған және бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған 56 бөліктен тұрады. Жинақтағы 2 ұзартқыш сым мен гимбал жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Жинақ гараждағы автокөлікті жөндеуге пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — жиынтықтың элементтері хром-ванадий тобындағы беріктігі жоғары болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — құралдарға қорғаныш күңгірт жабын жағылған. Тар жағдайларда жұмыс істеу мүмкіндігі — ысырма қадамы небәрі 5 градусты құрайды. Бір қолмен ыңғайлы жұмыс — ысырмалы кілт қозғалыс бағытының жалаушалы қосқышымен жабдықталған. Зақымданудан және химиялық әсерлерден қорғау — ысырма кілтінің корпусының бүкіл ұзындығы бойынша полипропилен жабыны бар. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — құралдар мен саптамалар металл құлыптары бар соққыға төзімді пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 56 |
| Бастың максималды өлшемі | 14 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996190518 |
- Бағасы: 9 305 ₸

