
Құралдар жинағы 42 дана, 120 тіс, CrV, 1/4" Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14146 1/4 дюймдік құралдар жинағы, CrV, 42 элементті, соның ішінде 120 тісті ысырма кілтін қамтиды және бұрандалы қосылымдарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Кардан, жаға және кілтпен үйлесімді ұзартқыштар жету қиын бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақ қауіпсіз металл құлыптары бар қатты соққыға төзімді пластиктен жасалған қорапқа салынған, онда құралдарды сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жинақ гаражда немесе автосервис жағдайында автокөліктерді жөндеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Құралдар хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл олардың жоғары беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Биттер мен бұрағыштар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, сондықтан олар механикалық кернеулерге жоғары қарсылықпен ерекшеленеді. Ратчеттің тұтас соғылған корпусы бар және айтарлықтай күш жұмсап жұмысқа төтеп бере алады. Құралдарда тіпті ылғалды немесе майлы беттерде де сенімді ұстауды қамтамасыз ететін ойықтар бар. Ратчет механизмінің 120 тісі бар, сондықтан оның ерекше тегістігі бар. Ысырма кілтінде айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік беретін кері қосқыш бар. Жиынтықтың барлық элементтері кейс лоджементтерінде сенімді бекітілген және тасымалдау кезінде өз орындарында қалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Пәндер саны | 42 |
| Бастың максималды өлшемі | 14 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996188522 |
- Бағасы: 33 280 ₸

