
Құралдар жинағы 24 дана, 120 тіс, CrV, 1/2" Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14147 құралдар жинағы, CrV, 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар, бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрап алу үшін пайдаланылады және 24 элементті, соның ішінде 120 тісті ысырма кілтін қамтиды. Жинақ жету қиын жерлерде жұмыс істеуге бейімделген — бұл үшін ұзартқыштар, жағалар және кардан түйіспесі қарастырылған. Құралдарды берік металл құлыптары бар соққыға төзімді қатты пластиктен жасалған қорапта сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жинақ автокөліктерді өз бетінше жөндеуге және тұрмыстық жұмыстарды орындауға жарамды. Артықшылықтары Хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған құралдар тозуға төзімді және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Жапондық S2 легирленген болаттан жасалған элементтердің деформацияға төзімділігі жоғары, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады. Тұтас соғылған корпусы бар ысырмалы кілт жұмыс кезінде айтарлықтай күш жұмсауға мүмкіндік береді. Арнайы ойықтар ұстауды жақсартады, сондықтан құралдар дымқыл болса да немесе май тиіп кетсе де қолдарынан сырғып кетпейді. Ратчет механизмінде 120 тіс бар, бұл жұмсақ және тегіс жүруді қамтамасыз етеді. Реверс қосқышы бар ысырма кілті бекіткіштерді бұрап қана қоймай, бұрауға да қабілетті. Кілтке арналған профилі бар ұзартқыш сымдар бекіткіштерге әсерді арттыруға мүмкіндік береді. Жатақтары бар кейс құралдарды сақтау және тасымалдау кезінде олардың арасындағы тәртіпті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Пәндер саны | 24 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996188539 |
- Бағасы: 51 550 ₸

