
Құралдар жинағы 78 элемент , 120 тіс, CrV, 1/4", 1/2" Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 14148, 1/4 және 1/2 дюймдік құралдар жинағы, CrV, 120 тісті ысырма кілттерін қоса алғанда, 78 элементті қамтиды және гаражда жұмыс істеуге, сондай-ақ үйді жөндеуге арналған. Жиынтықта бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған құралдар, сондай-ақ жалпақ бөлшектерді ұстау және ұстау үшін қолданылатын қысқыштары бар қысқыштар бар. Жағалар, ұзартқыштар және кардан қосылыстары тар жағдайларда манипуляцияны жеңілдетеді. Сақтау және тасымалдау үшін сенімді металл құлыптары бар соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус қарастырылған. Артықшылықтары Бұрағыштар мен аллен кілттері механикалық кернеулерге төзімділікті арттырды, өйткені олар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған. Жиынтықтың қалған элементтері де тозуға төзімділігімен және беріктігімен сипатталады, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Корпустағы қатайтқыш кілттерге қосымша беріктік береді. Кілттер жету қиын бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды, себебі олардың иілген корпусы бар. Ұзартқыш сымдарды кілттермен бірге пайдалануға болады, себебі олар сәйкес профильмен жабдықталған. Ратчеттер тұтас соғылған корпустың арқасында ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Ысырмалардың айналу бағытын жалауша қосқыштары арқылы лезде өзгертуге болады. Ратчет кілттері тар кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі олардың қадамы небәрі 3 градус. Ылғал немесе майланған құралдар сырғып кетпейтін ойықтардың арқасында қолдарда сырғып кетпейді. Қораптағы құралдар әрқашан өз орындарында, өйткені олар қоймада мықтап бекітілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 9.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Пәндер саны | 78 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 5 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996188546 |
- Бағасы: 126 220 ₸

