
DC1500/50, 1,5 кВТ, 50 литр, 220 л/мин Denzel тікелей жетекті ауа компрессоры
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үнемді 1,5 кВТ компрессор Denzel DC1500/50 пневматикалық құралға сығылған ауаны беру үшін қолданылады, мысалы: пневматикалық бұрғы, пневматикалық бұрғы, пневматикалық жылытқыш, пневматикалық цилиндр. Бөлшектердің тозуын азайтатын арнайы компрессорлық майдың арқасында компрессор автокөлік жөндеу шеберханасында, гаражда немесе құрылыс алаңында кәсіби жұмыстарға жарамды. Ұзақ қызмет ету мерзімін қызып кету немесе қысқа тұйықталу кезінде қозғалтқыштың істен шығуын болдырмау үшін оны өшіретін қорғаныс жүйесі қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартатын жоғары сапалы және сенімді компоненттер қолданылады: шойын цилиндр және иінді білік. Майдың ағуын болдырмау - картердің іргелес беттері қосымша механикалық өңдеуден және тегістеуден өтеді. Ресивер берік дәнекерленген тігістері бар қалыңдығы 2,3 мм болат қаңылтырдан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қанатты құбырлы құбырлар жылуды жақсы өткізеді. Компрессор қуатты жоғалтпай жұмыс істейді - қағаз картриджі бар сүзгі ауа ағынына ең аз қарсылықты қамтамасыз етеді. Сүзгідегі тығыздағыштың арқасында ресиверге тек тазартылған ауа кіреді. EURO (Rapid) қосқышы жабдықты оңай және жылдам қосуға мүмкіндік береді. Компрессорда пневматикалық желідегі және қабылдағыштағы қысымды бақылауға ыңғайлы болу үшін екі манометр бар. Конденсатты төгуге арналған тығындағы ыңғайлы саусақ асты тіректері оны қосымша құралды пайдаланбай бұрап алуды жеңілдетеді. Корпустағы тұтқа мен дөңгелектер компрессорды тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 710 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 740 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58161.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 32.1 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Өнімділік | 220 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996182179 |
- Бағасы: 90 010 ₸

