
Штангенциркуль, 150 мм, 0.05 мм, тот баспайтын болат, жалпы тереңдік өлшегіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған, тереңдік өлшегіші бар Gross 31671 штангенциркуль 0-150 мм аралығындағы бөлшектер мен дайындамалардың ішкі және сыртқы өлшемдерін өлшеуге арналған. Нониус бойынша есептеу мәні 0,05 мм құрайды. Өлшемдерді 100 мм—ге дейін өлшеу кезінде қателік ±0,02 мм шегінде, ал ±0,03 мм - 100 мм-ден жоғары. Өлшеу құралының өлшенетін заттардың ішінде және сыртында өлшеуді жеңілдету үшін губкалардың екі түрі бар. Тереңдік өлшегіш сызығының арқасында тесіктердің тереңдігін анықтау үшін пайдалануға болады. Штангенциркуль өндірістік кәсіпорында, слесарь және ағаш шеберханасында, автосервисте пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарытангенциркуль тот баспайтын болаттан жасалған, берік және коррозияға төзімді, бұл оның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Бекіткіш бұранда құралдың жылжымалы жақтауын мықтап бекітеді, сондықтан ол өлшеу кезінде қозғалмайды.Штангенциркуль шкаласы миллиметрмен және дюйммен көрсетіледі, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Құрал қоймасы бар берік ABS пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Топ | Штангенциркульдер |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 316-Штангенциркульдер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон қораптағы пластикалық қорап |
| Штрих-код | 4044996185972 |
- Бағасы: 16 973 ₸

