
Микрофибрадан жасалған әмбебап майлық 300 x 300 мм, қызғылт сары, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микрофибрадан жасалған әмбебап майлық Palisad Home 923015 өлшемі 300 х 300 мм, қызғылт сары түсті, үй-жайларды сапалы құрғақ және ылғалды тазалауға мүмкіндік береді. Тұрмыстық және кәсіби күнделікті пайдалану үшін пайдалы.Артықшылықтарысальфета сұйықтықтың үлкен көлемін сіңіре алады, сондықтан жолақтар қалдырмайды.Ең кішкентай жарықтардағы кірді жылдам кетіру ультра жұқа жіптері бар микроталшықты қамтамасыз етеді.Жұмсақ құрылымының арқасында майлық беттерде сызаттар мен түктер қалдырмайды.Микрофибра тазалау құралдарын қолданбай-ақ ластанумен жақсы күреседі.Электростатикалық әсерінің арқасында майлық шаңды кетіріп қана қоймайды, сонымен қатар оның одан әрі жиналуын болдырмайды, бұл әсіресе аллергиясы бар адамдарға қатысты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6.4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 24.9 кг |
| Майлықтың салмағы | 22.5 ж |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 300 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996182810 |
- Бағасы: 208 ₸

