Абразивті майлықтар 125 x 125 мм, 3 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923235 абразивті майлықтар өлшемі 125 x 125 мм, 3 дана. кіреді, тіпті қатты және ескі кірді кетіреді. Кәдімгі сулық тиімді болмаған жағдайда таптырмайтын, тұрмыста қолдануға оңтайлы.Артықшылықтарысальфеттер тазалау құралдарының көмегінсіз де ластанумен тез күреседі.Әмбебаптығына байланысты өнімдер кез келген беттерді тазалауға жарамды.Жиынтықтағы үш майлық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _баптамадағы саны | 3 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 20.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 6.2 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | абразивный материал |
| Тығыздығы | 500 г\м2 |
| Өлшем | 125 х 125 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4606800076397 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

