
Оптикаға, шыныға және айнаға арналған микроталшықты сүрткіш, 350 x 300 мм, көк, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көк микрофибра мата Palisad Home 923125 350 x 300 мм жылтыр бұйымдарды, шыныларды, оптикалық құрылғыларды және айна беттерін жылтыратуға арналған. Бұл күнделікті өмірде пайдалы болады, кеңселерде және шағын кафелерде пайдалы болады. Жасанды күдері текстурасы мен қысқа қаданың арқасында майлық беттерді сызаттар мен іздерсіз жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Ең жұқа жіптерге негізделген микрофибра — майлық кірді оңай және тез кетіреді және беттерді жылтыратады.Электростатикалық әсер — ылғалды ғана емес, құрғақ тазалау да ыңғайлы болады.Гигроскопиялық — майлық ылғалды жақсы сіңіреді, яғни жолақтар қалдырмайды.Бірегей құрылым — жуғыш заттарды қолданбай тазалауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 23.6 кг |
| Майлықтың салмағы | 35 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 350 х 300 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996182896 |
- Бағасы: 293 ₸

