
Еденге арналған микрофибрадан жасалған сүрткіш, 500 x 600 мм, күлгін, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923315 500 x 600 мм күлгін микроталшықты сүрткіш едендерді тазалауды жеңілдетеді. Әмбебап майлықты ламинат және керамикалық плитка сияқты кез келген еден жабындарын тазалау үшін пайдалануға болады. Жұмсақ қылы бар майлық беттерді іздер мен сызаттар қалдырмай сапалы тазартады. Артықшылықтары Төзімді, қайта пайдалануға болатын майлық ең жұқа жіптері бар микроталшықтан жасалған, сондықтан ол кез келген кірді оңай кетіреді. Электростатикалық қасиеттері бар майлық құрғақ тазалау кезінде шаңды жақсы жинайды және сақтайды. Бірегей құрылымының арқасында майлық тазалау құралдарын қолданбай-ақ дымқыл тазалауды тиімді жеңе алады. Сіңіргіштігінің жоғарылауы жолақтар мен басып шығаруларсыз жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді, бұл ас үйдегі шүмектерді, айналарды, жиһаздарды тазалауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9.6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 167 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 78 кг |
| Майлықтың салмағы | 75 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 500 x 600 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996182940 |
- Бағасы: 523 ₸

