
Тұрмыстық техника мен жиһазға арналған інжу микрофибра мата, 400 x 400 мм, ашық көк, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микрофибрадан жасалған салфетка інжу Palisad Home 923175 өлшемі 400 х 400 мм, көгілдір, тұрмыстық техника мен жиһазды тазалауға өте ыңғайлы. Қысқа түкті сүрткішпен беттерді жылтыратуға ыңғайлы. Ол тұрмыста таптырмайтын көмекшіге айналады, тазалауды жеңілдетеді және кез келген ластануды тиімді жояды. Артықшылықтары Ультра жіңішке жіптердің арқасында майлық микрожарықтарға оңай енеді, бұл тазалауды мүмкіндігінше сапалы етеді. Тамаша сіңіргіш қасиеттері беттерді жолақтарсыз тазалауды қамтамасыз етеді. Оңай тазалау үшін тазалау құралдары қажет емес, себебі майлық оларсыз жаңа дақтарды тиімді кетіреді. Электростатикалық әсердің арқасында, тіпті құрғақ болса да, майлық шаңды беттерден тез кетіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 48 кг |
| Майлықтың салмағы | 44.8 ж |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 280 г\м2 |
| Өлшем | 400 х 400 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996182933 |
- Бағасы: 400 ₸

