
Еденге арналған вискозды сүрткіш 600 x 700 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923405 вискоза сүрткіші 600 х 700 мм үлкен өлшеміне байланысты едендерді: паркет, ламинат, линолеум, плиткаларды тазалау үшін оңтайлы болып табылады. Оны жиһаз бен сантехниканы тазалау үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Майлықпен қолғапсыз жұмыс істеуге болады, себебі ол полиэстер қосылған вискозадан жасалған және аллергия тудырмайды. Жұмсақ сүрткіш бетті сызатпайды және түктің бөлшектерін қалдырмайды, сапалы тазалауды қамтамасыз етеді. Сіңіргіштігінің жоғарылауына байланысты майлық беттерде жолақтар қалдырмайды. Майлық бірнеше рет қолдануға арналған, кір жуғыш машинада жууға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | вискоза |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 75 кг |
| Майлықтың салмағы | 65 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 160 г\м2 |
| Өлшем | 600 x 700 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4606800077424 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

