
Ас үйге арналған микрофибра мата 350 x 400 мм, жасыл, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923145 350 x 400 мм жасыл микроталшықты шүберек асүйді ретке келтіру үшін пайдалы болады. Оны стақандар мен ыдыстарды кептіруге арналған сүлгі ретінде пайдалануға болады. Ал жұмсақ құрылымының арқасында майлық нәзік жылтыр беттерді сүртуге оңтайлы, себебі іздер мен сызаттар қалдырмайды. Артықшылықтары Май дақтары мен бляшкаларды тез және сапалы кетіруге майлық жасалған ең жұқа жіптердің арқасында қол жеткізіледі. Майлықтың электростатикалық қасиеттері оны дымқыл тазалау үшін ғана емес, сонымен қатар құрғақ тазалау үшін де пайдалануға мүмкіндік береді. Микрофибра талшықтары беттерді жуғыш заттарсыз тиімді тазартады. Жоғары гигроскопиялық қасиеттері бар майлық суды жақсы сіңіреді, соның арқасында жолақтар қалдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 38 кг |
| Майлықтың салмағы | 35 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 350 x 400 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996182919 |
- Бағасы: 333 ₸

