
Шаруашылық губка 200 x 140 x 60 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаруашылық губкасы Palisad Home 923645, 200 х 140 х 60 мм, тұрмыста пайдалануға арналған. Оған әртүрлі беттерді — үстел үстілерін, плиткаларды, сантехниканы жуу ыңғайлы. Сондай-ақ шыны мозаика мен керамикалық плиткалардан артық эпоксидті ерітінділерді кетіруге жарамды. Артықшылықтары Ірі кеуекті құрылым жақсы көбіктенуді қамтамасыз етеді, бұл жуғыш затты үнемді пайдалануға мүмкіндік береді. Губка 2 г/м2 тығыздығы жоғары көбіктен жасалған, сондықтан тозуға төзімді. Өлшемі 200 x 140 x 60 мм үлкен аумақты беттерді тазалау үшін оңтайлы. Губканың сіңіргіштігінің жоғарылауы беттерді ылғалды тазалауды жылдам жүргізуге мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 143 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 39 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | Көбік резеңке |
| Тығыздығы | 20 кг\м2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 60 мм |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | Сарғыш |
| Штрих-код | 4606800076519 |
- Бағасы: 262 ₸

