
Тефлон жабыны бар ыдыстарға арналған губкалар, дөңгелек, d 95 x 50 мм, 2 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тефлонмен қапталған ыдыстарға арналған Palisad Home 923615 дөңгелек губкалары, 95 х 50 мм, 2 дана, күнделікті өмірде қолданылады. Олар беттердің барлық түрлерін, соның ішінде жабыспайтын ыдыстарды жууға жарамды. Олар тығыз көбіктен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Артықшылықтары Губканың жұмсақ қабаты беттерді нәзік тазалауға мүмкіндік береді, ал абразивті қатты дақтарды тез кетіреді. Түпнұсқа пішінделген пішінінің арқасында губкалар қолыңызда ұстауға ыңғайлы, сонымен қатар ластанған беттермен жанасуды азайтады. Сумен ұзақ уақыт байланыста болған кезде губкалар бұзылмайды және құрғаған кезде құлап кетпейді, сондықтан олар ұзаққа созылады. Қаптамада 2 дана бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Дөңгелек |
| Ені | 95 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _баптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 29 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 22 кг\м2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 50 мм |
| Түсі | жёлтая |
| Штрих-код | 4606800076489 |
- Бағасы: 225 ₸

