
Сырт киімге арналған пластикалық ілгіш, өлшемі 52-54, 470 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы киімдерді гардеробта және шкафта сақтауға арналған. Ерекшеліктері Материал полипропилен. Ілгектердің болуы. Артықшылықтары Берік. Сыртқы киімдерді ғана емес, көйлектерді, юбкаларды, блузкаларды, жейделерді де сақтау мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Ұзындығы | 47 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.79143-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.79143-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800077455 |
- Бағасы: 121 ₸

