
Жеңіл киімге арналған пластик ілгіш, өлшемі 48-50, 430 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шкафта және шкафта жеңіл киімдерді сақтауға арналған. Ерекшеліктері Материал полипропилен. Ілгектердің болуы. Артықшылықтары Берік. Киімнің бірнеше түрін сақтау мүмкіндігі: көйлектер, юбкалар, блузкалар, жейделер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Ұзындығы | 43 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.79143-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.79143-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800077493 |
- Бағасы: 78 ₸

