
Жасөспірімдерге арналған пластикалық киім ілгіш, өлшемі 340 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жасөспірімдердің киімдерін гардеробта және шкафта сақтауға арналған. Ерекшеліктері Материал полипропилен. Ілгектердің болуы. Артықшылықтары Берік. Киімнің бірнеше түрін сақтау мүмкіндігі: көйлектер, юбкалар, блузкалар, жейделер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 44 кг |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.05.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.79143-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.79143-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800077509 |
- Бағасы: 77 ₸

