
Comfort профильді губка, 122 x 86 x 47 мм, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Профильді губка Palisad Home Comfort 923635, 122 x 86 x 47 мм, — үй тазалауға арналған жабдық. Ол ыдыстарды және әртүрлі беттерді — плиткаларды, дәретханаларды, раковиналарды, ванналарды жууға жарамды. Губка үлкейтілген өлшемге ие, сондықтан оның өнімділігі жоғары. Артықшылықтары Губка сумен ұзақ байланыста болған кезде бұзылмайды, кепкен кезде ыдырамайды және тозуға төзімділігі жоғары, өйткені тығыздығы жоғары көбік резеңкеден жасалған. 5 мм абразивті қабат кіріктірілген ластаушы заттарды кетіруде тиімді. Арнайы пішінінің арқасында губканы қолыңызда ұстау ыңғайлы, яғни тазалау кезінде саусақтарыңыз зақымдалмайды. Губка тез кебеді, бұл бактериялар мен саңырауқұлақтардың дамуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 122 мм |
| Ені | 86 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 11 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 18 кг\м2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 47 мм |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800076458 |
- Бағасы: 104 ₸

