
Қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш, 695 x 540 x 1460 мм, болат тұтқа, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қар тазалау қозғалтқышы, дәстүрлі қысқы күректен айырмашылығы, үлкенірек аумақтарды тезірек тазалауға арналған.Шөміш аязға төзімділігі жоғары полипропиленнен жасалған.Кенептегі арнайы қатайтқыштар жұмыс бөлігін зақымданудан қорғайды.Сыйымды тереңдетілген шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және ыңғайлы етеді.Ернеулер шөміш ішіндегі қарды ұстауға көмектеседі.Шөміштің ерні болат штангамен жабдықталған, бұл оның ерекше беріктігін қамтамасыз етеді.U-тәрізді тұтқа шөмішті жылжыту үшін барынша тиімді күш салуға мүмкіндік береді.Қозғалтқыштың артықшылықтары:Жұмыстарды тиімді орындау.Ыңғайлы пайдалану.Сенімділік.Төзімділік.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Ұзындығы | 1460 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЗ-АГ78-82 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ИЗ-АГ78-82.pdf |
| _пакеттегі ені | 695 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 540 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1460 мм |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 695 мм |
| Штрих-код | 4606800082879 |
- Бағасы: 3 574 ₸

