
Қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш, 570 x 470 x 1300 мм, болат тұтқа, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 570 x 470 x 1300 мм, болат тұтқасы бар Sibrtech 615925 пластикалық қозғалтқышы саяжайдағы, жергілікті аумақтағы қарды тазалау, гараж, кіреберіс маңындағы аумақты тазалау және т.б. үшін қолданылады. Құрал үлкен беттерден қарды жылдам тазалауға мүмкіндік бере отырып, жұмыс жылдамдығын айтарлықтай арттырады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫАКВШ төмен температураға төзімді берік полипропиленнен жасалған.Қозғалтқыштың жалпы ұзындығы орта бойлы адамдарға ыңғайлы болу үшін 130 см құрайды.Шөміштің кеңдігі 570 мм-ге дейін ұлғайтылған және қарды ұстауға арналған бүйірлері бар, бұл қарды тазалауды мүмкіндігінше жеңілдетеді.U-тәрізді тұтқа күш-жігерді арттыруға мүмкіндік беру арқылы жұмыс тиімділігін арттырады.Тұтқа болаттан жасалған және коррозиядан қорғау үшін эмальмен қапталған.Шөміштегі болат жолақ пен қатайтқыштар оның жоғары жүктемелер кезінде деформацияға төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЗ-АГ78-82 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ИЗ-АГ78-82.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.94 кг |
| Шөміштің биіктігі | 470 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1300 мм |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -20°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 570 мм |
| Штрих-код | 4606800082862 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

