
Шанышқы күрек, тот баспайтын болат, 200 x 265 x 1385 мм, қатайтқыштар, ағаш сабы, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 200 x 265 x 1385 мм, тот баспайтын болаттан жасалған, қабырғалары қатайтылған және ағаш тұтқасы бар Sibrtech 614675 штык күрегі саяжайлардың иелеріне топырақты өңдеуге пайдалы. Сүйір жиегі бар кенептің арқасында құрал топыраққа оңай енеді.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол берік және коррозияға ұшырамайды.Кенеп оның жүктемелерге төзімділігін арттыратын қатайтқыштармен толықтырылған.Күректің оңтайлы ұзындығы 140 см арқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.Күрек өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға мықтап бекітілген ағаш тұтқасы бар жиынтықта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЗ-АГ78-82 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ИЗ-АГ78-82.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800083227 |
- Бағасы: 3 693 ₸

