
Шанышқы күрек, тот баспайтын болат, 200 х 265 мм, қатайтқыштар, тұтқасы жоқ, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 614675 тот баспайтын болаттан жасалған, 200х265 мм, қабырғалары қатайтылған, сабы жоқ штык күрек саяжайлардың иелеріне топырақты өңдеуге пайдалы.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол берік және коррозияға ұшырамайды.Сүйір жиегі бар кенептің арқасында құрал топыраққа оңай енеді.Кенеп оның жүктемелерге төзімділігін арттыратын қатайтқыштармен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЗ-АГ78-82 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ИЗ-АГ78-82.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 265 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800083210 |
- Бағасы: 2 816 ₸

