
Алюминий фольга 14 мкм, 280 мм х 10 м, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий фольга Palisad Home 950125 тығыздығы 14 мкм, ені 280 мм және ұзындығы 10 м, фермада пайдалы болады. Оны пеште ыдыс-аяқты пісіруге, тоңазытқышта азық-түлікті ұзақ уақыт сақтауға және тасымалдау үшін қысқа мерзімге буып-түюге пайдалануға болады. Осылайша, өнімдердің балғындығын сақтауға немесе ет, көкөніс және балықтан шырынды тағамдар жасауға болады. Артықшылықтары Фольга алюминийден жасалған, ол экологиялық таза және зиянды заттарды шығармайды. Фольганың арқасында тағам науаға және пісірме табаққа жабыспайды, сондықтан оларды қолданғаннан кейін тазалау оңай. Фольгада сақтаған кезде иістердің таралуына, ауаның, ылғалдың және бактериялардың тағамға енуіне жол берілмейді. Фольганың термиялық тұрақтылығына байланысты оны пеште +250 °C дейінгі температурада немесе тоңазытқышта төмен температурада қолдануға болады. Қаптамадағы он метр фольга ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Фольга |
| Түрі | Фольга |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _пакеттегі ені | 34 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 133 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Өлшем | 280 x 20000 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қалыңдық | 14 мкм |
| Штрих-код | 4606800076588 |
- Бағасы: 562 ₸

