
Тағамдық үлдір 290 мм х 20 м, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 290 мм x 20 м болатын Palisad Home 950155 жабысқақ пленкасы күнделікті өмірде немесе бөлшек сауда орындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды орау үшін пайдалы болады. Ол өнімдердің толық герметикалығын, балғындығы мен дәмінің сақталуын қамтамасыз етеді, тағамның кеуіп кетуіне және иістердің таралуына жол бермейді. Онда әртүрлі өнімдерді тасымалдауға және сақтауға болады: көкөністер, жемістер, шөптер, шұжықтар және т.б. Қаптамадағы азық-түліктерді тоңазытқышта орналастыруға болады.Артықшылықтарықалыңдығы 6 мкм пленка жыртылуға және тесілуге төзімділігімен сипатталады.Пленка жасалған бастапқы полипропилен атмосфераға зиянды заттарды шығармайды және адам денсаулығына, соның ішінде аллергия болған жағдайда қауіп төндірмейді.Тамақ пленкасы аязға төзімді, сондықтан тағамды мұздатуға жарамды.Мөлдір материалдың арқасында өнімдердің сыртқы күйін қаптамадан шығаруды қажет етпей-ақ бақылауға болады.Ұзындығы 20 м болғандықтан, пленка ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.09.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.12382 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.12382.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 65 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Материал | ӘҚЖ |
| Өлшем | 290 х 20000 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қалыңдық | 8 мкм |
| Штрих-код | 4606800076595 |
- Бағасы: 127 ₸

