
Пісіруге арналған қағаз 280 мм х 8 м, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Home Palisad пісіру қағазы 280 мм x 8 м арт. 950165 пісіру процесінде тағамның ыдысқа немесе науаға жабысып қалуын болдырмайды, тирамису және басқа да салқын десерттерді жасау үшін қолданылады, сонымен қатар пісіргеннен кейін ас үй ыдыстарын жууға аз күш жұмсауға мүмкіндік береді. Қағазды тамақ дайындауға арналған төсек-орын ретінде ғана емес, сонымен қатар дайын тағамдарды сақтауға арналған қаптама ретінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары Қағаз температураға (230 ℃ дейін), майға және ылғалға төзімділігі жоғары субпергаменттен жасалған. Қағаз орамда жеткізіледі, бұл оны қажетті мөлшерде кесуге ыңғайлы етеді. Подпергамент бутербродтардың, кондитер өнімдерінің, балықтардың және басқа да тағамдардың сыртқы түрін, дәмін және иісін сақтау және тасымалдау кезінде эстетикалық жағымды сақтауға көмектеседі. Подпергаменттен жасалған қағаз толығымен экологиялық таза және пайдалану барысында және кейіннен ыдыраған кезде қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Ұзындығы 8 м орам ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 113 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | қосалқы гамент |
| Өлшем | 280 х 8000 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдық | 45 мкм |
| Штрих-код | 4606800076601 |
- Бағасы: 153 ₸

