
Пісіруге арналған қаптар 30x40 см, 5шт., Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған сөмкелер Palisad Home 950195, 30 x 40 см, 5 дана, пештің кез келген түрінде немесе микротолқынды пеште пісіруге арналған. Олардың көмегімен көкөністерден, мяса, құс етінен немесе балықтан аспаздық шедевр жасауға болады. Сөмкелермен пештің науасы мен қабырғалары әрқашан таза болып қалады, бұл пісіру мен тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді. Сондай-ақ олар май қосуды қажет етпейді, сондықтан тағам дәмді, пайдалы және шырынды болады. Артықшылықтары Пакеттер жоғары сапалы полиэтилентерефталаттан жасалған, сондықтан олар толығымен қауіпсіз және зиянды заттарды шығармайды. Пайдаланудың -30-дан +230 °C-қа дейінгі кең температуралық диапазоны қаптарды пісіруге де, мұздатуға да пайдалануға мүмкіндік береді. Пакеттер жинаққа кіретін қысқыштардың көмегімен тығыз жабылады (5 дана). жиынтықтағы 5 пакет бірнеше тағамды дайындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _баптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-Р.АЕ81.В.13284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.13284.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 36 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Өлшем | 300 х 400 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 12 мкм |
| Штрих-код | 4606800076618 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

