
Пісіруге арналған жең 3 м x 30 см, жиынтықта 10 қамыт, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған жең Palisad Home 950205, 3 м x 30 см, жиынтықтағы 10 қамыт, — көкөністерді, етті, құс етін және балықты пісіруге арналған әмбебап құрылғы. Оны электр және газ пешінде, микротолқынды пеште немесе баяу пеште пісіру үшін пайдалануға болады. Жең дәмді және пайдалы тағамды ұнататындарға пайдалы, өйткені май қосуды қажет етпейді. Жеңнің толық тығыздығына байланысты пісіру парағы немесе пісірме табақ таза болып қалады, сондықтан оларды жуудың қажеті жоқ. Артықшылықтары Жеңдер мен қысқыштар жасау үшін қолданылатын полиэтилентерефталат улы заттарды шығармайды және денсаулыққа зиян келтірмейді. Жеңнің жоғары ыстыққа төзімділігі +230 °C дейін пеште кез келген тағамды пісіруге мүмкіндік береді. Жиынтықта жеңді байлауға арналған 10 қысқыш бар, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Ұзындығы 3 м жеңдер ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті. Картон қорап жеңді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-Р.АЕ81.В.13284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.13284.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 44 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Өлшем | 300 х 3000 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдық | 11 мкм |
| Штрих-код | 4606800076625 |
- Бағасы: 120 ₸

