
Жіптері бар қоқысқа арналған қаптар 60 л x 20 дана, көк, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 927205 жіптері бар көк қоқыс дорбалары, 60 л, 20 дана, пәтерлер мен кеңселерде пайдалануға арналған. Сондай-ақ аумақты тазалау кезінде, жеңіл қалдықтарды жинау үшін пайдалы болады. Пакеттердің арқасында шелек ластанбайды, қоқысты тасымалдау және жою қиын болмайды. Артықшылықтары Экологиялық таза төмен қысымды полиэтилен иіс шығармайды, сондықтан сөмкелерді үйде пайдалану ыңғайлы. Байланыстар қоқыстың төгілу қаупінсіз пакетті ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Сапалы жасалған перфорация пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді, өйткені пакетті роликтен оңай ажыратуға мүмкіндік береді. Тігістер бір-бірімен мықтап байланысқан, ал HDPE суға төзімді, сондықтан қапшық толығымен тығыздалған және тамақ қалдықтарының ағып кетуіне және иістердің таралуына жол бермейді. "Жұлдыз" түбі бар қапшықта қоқыс көп болады, себебі ол барлық көлемді пайдаланып біркелкі толтырылады. 60 литрлік 20 пакет ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| Қаптамадағы саны | 20 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 185 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | ӨНД |
| Көлем | 60 л |
| Бренд елі | Германия |
| Түбінің түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз жапсырма-жең |
| Қаптың қалыңдығы | 12 мкм |
| Штрих-код | 4606800076731 |
- Бағасы: 423 ₸

