
Қоқысқа арналған қаптар 120 л x 10 дана, ӘҚҚ берік қара, ұзын ролик, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 120 литр болатын Palisad Home 927265 берік қара қоқыс дорбалары 10 данадан тұрады. ұзын роликтегі ӘҚҚ материалынан. Олар кез келген түрдегі қоқыстарға арналған: бау-бақша, тұрмыстық және құрылыс. Кеңседе, саяжайда, құрылыс алаңында, сенбіліктер кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қаптардың жыртылуға төзімділігі жоғары, бұл олардың беріктігіне кепілдік береді. Қауіпсіз тігістер қаптардың толық ағып кетпеуін қамтамасыз етеді, сондықтан олар иіс пен ағып кетуден сақтайды. Түз түбінің есебінен қаптама толығымен толтырылады, бұл бос орындардың пайда болуына жол бермейді. Қаптарға перфорация салынған, соның арқасында олар орамнан оңай ажыратылады. Көлемі 120 литр болатын 10 қап көп мөлшердегі қоқыс үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 350 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | ӘҚЖ |
| Көлем | 120 л |
| Бренд елі | Германия |
| Түбінің түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз жапсырма-жең |
| Қаптың қалыңдығы | 25 мкм |
| Штрих-код | 4606800076748 |
- Бағасы: 538 ₸

