
Optima MAXI ыдыстарына арналған губкалар, 98 x 65 x 31 мм, 10 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс-аяққа арналған губкалар Palisad Home Optima MAXI 923545, 98 х 65 х 31 мм, 10 дана, үй шаруашылығында таптырмас зат. Олардың көмегімен ыдыстарды, сантехниканы, плиткаларды және басқа беттерді жууға болады. Артықшылықтары Жұмсақ қабат бетті нәзік тазартады, ал абразивті қабат қатты ластанумен күресуге мүмкіндік береді. Губкалар тығыз көбіктен жасалған және тозуға төзімді, ал құрғаған кезде құлап кетпейді. Ойластырылған құрылымының арқасында губкалар сумен ұзақ уақыт байланыста тұруға өте жақсы. Қаптамада 10 дана бар, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 98 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 66 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 15 кг\м2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 31 мм |
| Штрих-код | 4606800076441 |
- Бағасы: 312 ₸

