
Қоқысқа арналған пакеттер 30 л x 50 дана. сұр, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 60 л, 20 дана Palisad Home 927095 сұр қоқыс дорбалары қоқысты үнемді сақтауға және жоюға мүмкіндік береді. Қымбат емес пакеттер қоқыстарды үнемі кәдеге жаратуды қажет ететін көлік қозғалысы жоғары жерлерде пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Пакеттер экологиялық таза төмен қысымды полиэтиленнен жасалған және сенімді тігістерге ие, сондықтан жағымсыз иістердің өтуіне жол бермейді. Тігістердің сенімді қосылуының арқасында қаптар толық герметикалығын қамтамасыз етеді және сұйықтықтың өтуіне жол бермейді. Сапалы перфорацияның арқасында пакеттер бір-бірінен тез бөлінеді. "Жұлдыз" түбі бар бума оның ішкі көлемін толығымен пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 125 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | ӨНД |
| Көлем | 30 л |
| Бренд елі | Германия |
| Түбінің түрі | жұлдыз |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз жапсырма-жең |
| Қаптың қалыңдығы | 5 мкм |
| Штрих-код | 4606800076663 |
- Бағасы: 272 ₸

