
ТЕФЛОН ыдыстарына арналған губкалар, 90 x 80 x 30 мм, 3 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home TEFLON ыдыстарына арналған губкалар 923565, 90 x 80 x 30 мм, 3 дана, тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Олар нәзік жабындарды — жабыспайтын, эмальданған беттерді, шыны керамикалық плиталарды жууға өте қолайлы. Артықшылықтары Абразивті қабат ретикуляцияланған көбіктен жасалған, сондықтан ол бетті зақымдамай ақырын тазартады. Жұмсақ қабат әртүрлі беттерді жұмсақ тазалауға мүмкіндік береді. Ірі кеуекті материал жуғыш затты жақсы көбіктендіреді, оның шығынын азайтады. Губка кептіру салдарынан сынуға бейім емес, сонымен қатар сумен ұзақ уақыт байланыста болады. Қаптамада 3 дана бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 14 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | Көбік резеңке |
| Тығыздығы | 22 кг/м3 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қалыңдық | 30 мм |
| Нысан | Шестиугольная |
| Штрих-код | 4606800076496 |
- Бағасы: 172 ₸

