
Әмбебап вискозды сулықтар, 300 x 380 мм, 5 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923245 әмбебап вискозды сулықтар, өлшемі 300 х 380 мм, 5 дана. жиынтықта, кез келген беттерді, соның ішінде нәзік беттерді тазалауға жарамды: айналар, жиһаздар, сантехника және т.б. Олар микрофибраға қарағанда әлдеқайда арзан, бірақ сонымен бірге іздер мен талшықтарды қалдырмайды.артықшылықтарымайсельдермен қолғапсыз жұмыс істеуге болады, өйткені олар аллергия тудырмайды.Тазалау құралдарын үнемдеуге болады, өйткені майлықтар тіпті оларды қолданбай-ақ беттердегі кірді тиімді түрде кетіреді.Бұйымдар ылғалды жақсы сіңіреді, сондықтан жолақтар қалдырмайды.Қаптамадағы он майлық ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 49 кг |
| Майлықтың салмағы | 9 ж |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 80 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 380 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4606800076359 |
- Бағасы: 213 ₸

