
Трикотаж қолғаптар, ПВХ "Нүкте", меланж, қаптамада 6 жұп, 7 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жабыны бар 67817 "Нүкте" трикотаж қолғаптары, меланж, 7-сыныпты қалың тоқылған жіптен жасалған, қаптамада 6 жұп, қолды кесуден, сызаттардан, қажалудан және мозолейден сенімді қорғайды, сонымен қатар ластануды болдырмайды. ПВХ нүктелі жабыны құралдар мен материалдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Қолғаптар құрылыс, монтаждау, механикалық құрастыру және ауылшаруашылық жұмыстарында қолданылады. Үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар жақсы тыныс алатын мақта жіптен жасалған, сондықтан қолдар тыныс алады және терлемейді. Иірілген жіпке полиэфирлі жіп қосылып, бұйымға беріктік пен серпімділік береді. ПВХ жабыны қолғаптардың тозуға төзімділігін арттырады, олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Серпімді манжеттер қолғаптарды сырғып кетпес үшін қолдарыңызға мықтап бекітеді. Мақта-мата негізі гипоаллергенді, сондықтан қолғаппен жұмыс істеу денсаулыққа зиянсыз. Қолғаптар саусақтардың қозғалысын шектемейді, жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Қаптамада 6 жұп бар, бұл бүкіл экипажға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 39 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6821-Перчатки "Русский инструмент" 7 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 6 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Өлшем | 06 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Түсі | бело-серый меланж |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800066381 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

