
Мотоблок DPT-370X, 7 а.к., дискілі ілінісу, ені 90 см, тереңдігі 35 см, фрезалар 3 х 4, ПТО, берілістер 3В/1Н
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 56406 DPT-370X мотоблогының қуаты 7 а.к., дискілі ілінісу, 3х4 фрезалар, қуатты көтеру білігі (ПТО), 3В/1Н берілістері бар, жырту ені 90 см және өңдеу тереңдігі 35 см. Топырақты өңдеуге арналған: қопсыту, тырмалау, тегістеу, арамшөптерден тазарту және үй бақшалары мен бау-бақша учаскелеріндегі басқа да жұмыстар, ол тығыз сазды топырақты сенімді түрде жеңе алады. Қуатты және үнемді, 212 см3 орын ауыстыратын Denzel Long Life сериялы бір цилиндрлі төрт тактілі қозғалтқыш сенімділігі мен ұзақ қызмет ету мерзіміне ие. Көп пластиналы ілінісу механизмі дөңгелектерге жоғары айналу моментін беруді қамтамасыз етеді. Жүретін трактор үлкен аумақта жұмыс істеуге арналған және күнделікті өмірде кеңінен қолданылады. Артықшылықтары Жоғары өнімді беріліс қорабы — 3 алға және бір артқа беріліс топырақ түріне бейімделуге және кез келген топырақтан топырақ кескіштерді оңай алуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы пайдалану — руль тұтқалары 2 жазықтықта реттеледі — тігінен және машинаның бойлық осіне қатысты. Оңай басқару элементтері — қозғалтқыштың айналу жиілігін реттегіш, тұтану қосқышы және ілінісу тұтқасы пайдаланушының алдында тұтқада орналасқан. Қалыңдығы 12 мм арматураланған ашқыш — жырту тереңдігін өзгертуге, топырақты өңдеу кезінде тепе-теңдікті сақтауға және жүретін тракторды сақтау кезінде оны артқы тірек ретінде пайдалануға болады. Көпфункционалдылық және бюджетті үнемдеу — қуатты көтеру білігі жүретін тракторға белсенді қондырмаларды қосуға мүмкіндік береді. Май деңгейі төмен жұмыстан қорғау LO-protection — картер толтырылмаған кезде жүретін трактор қосылмайды, бұл шешім қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қауіпсіз жұмыс — кең қанаттар пайдаланушыны ұшып бара жатқан топырақ сынықтарынан, тастардан және басқа заттардан қорғайды. Төмен отын шығыны 1 л/сағ — жанармай құюға алаңдамай, 3 сағаттан астам үздіксіз жұмыс істей аласыз. Төзімділік — шойыннан жасалған беріліс қорабының корпусы мен болат кескіштер (24 данамен бірге жеткізіледі) әсіресе берік. Сенімді карбюратор — мотоблок қозғалтқышқа жоғары жүктеме кезінде де тұрақты жұмыс істейді. Сапалы бөлшектер — 45-50 HRS қаттылығына дейін шыңдалған болат иінді білік және сенімді таратқыш білік жылдың кез келген уақытында жүретін трактордың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Ауа сүзгісі — цилиндрге түсетін ауа қатты бөлшектерден тазартылады, бұл оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді — бұл әсіресе құрғақ топырақты өңдеу кезінде маңызды. Эргономика — иілген пішінді тұтқалар бір-бірінен оңтайлы қашықтықта орналасқан және болат штангамен нығайтылған, сондықтан пайдаланушы ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды. Ыңғайлы тасымалдау — күшейтілген бампер тұтқасы және терең протекторы бар үлкен дөңгелектер жүретін тракторды қажетті орынға жылжытуды жеңілдетеді. Жиналмалы табан — қосымша тірек жүретін тракторды аударылып қалу қаупінсіз сақтау орнында ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. 3 жылға ұзартылған кепілдік — мотоб сапасы...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Мотоблок |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 85.6 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 780 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.11.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.НВ35.В.02142-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/56406.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ35.В.02142-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 780 х 570 х 700 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

