
Мотоблок DPT-470, 7 а.к., белдік ілінісу, ені 85 см, тереңдігі 35 см, фрезалар 3 х 4, ШОМ, берілістер 3В/1Н
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 56405 DPT-470 жүретін тракторы, қуаты 7 а.к., белдік ілінісі бар, , 3х4 фрезерлік кескіштер, PTO шкиві SHOM, беріліс қорабы 3V / 1N, — ені 85 см және фрезалардың тереңдігі 35 см-ге дейін жететін топырақты жырту, арамшөптерден тазарту, өңдеу техникасы. Long Life сериясының 7 а.к. сенімді 4 тактілі қозғалтқышының және беріліс қорабының шойын корпусының арқасында салмағының жоғарылауының арқасында ол тығыз топырақты өңдеуді сәтті жеңеді. Мотоблок тұрмыстық ауыл шаруашылығы жұмыстарын орындау үшін қолданылады. 4 жұмыс режимінің артықшылығы — 3 алға және бір артқа беріліс топырақ түріне бейімделуге және кез келген топырақтан топырақ кескіштерді оңай алуға мүмкіндік береді. Ыңғайлы пайдалану — руль тұтқалары 2 жазықтықта реттеледі — тігінен және машинаның бойлық осіне қатысты. Оңай басқару элементтері — қозғалтқыштың айналу жиілігін реттегіш, тұтану қосқышы және ілінісу тұтқасы пайдаланушының алдында тұтқада орналасқан. Қалыңдығы 12 мм арматураланған ашқыш — жырту тереңдігін өзгертуге, топырақты өңдеу кезінде тепе-теңдікті сақтауға және жүретін тракторды сақтау кезінде оны артқы тірек ретінде пайдалануға болады. Көп функционалдылық және бюджетті үнемдеу — қуатты көтеру шкиві жүретін тракторға белсенді қондырмаларды қосуға мүмкіндік береді. Майдың төмен деңгейінен қорғау LO-protection — картер толтырылмаған кезде жүретін трактор қосылмайды, бұл шешім қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қауіпсіз жұмыс — қорғаныс қанаттары топырақтың, тастардың және басқа заттардың пайдаланушыға ұшып кетуіне жол бермейді. Төмен отын шығыны 1 л/сағ — жанармай құюға алаңдамай, 3 сағаттан астам үздіксіз жұмыс істей аласыз. Төзімділік — шойыннан жасалған беріліс қорабының корпусы мен болат кескіштер (24 данамен бірге жеткізіледі) әсіресе берік. Сенімді карбюратор — мотоблок қозғалтқышқа жоғары жүктеме кезінде де тұрақты жұмыс істейді. Сапалы бөлшектер — 45-50 HRS қаттылығына дейін шыңдалған болат иінді білік және сенімді таратқыш білік жылдың кез келген уақытында жүретін трактордың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Ауа сүзгісі — цилиндрге кіретін ауа қатты бөлшектерден тазартылады, бұл оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді — бұл әсіресе құрғақ топырақты өңдеу кезінде өте маңызды. Эргономика — иілген пішінді тұтқалар бір-бірінен оңтайлы қашықтықта орналасқан және болат штангамен нығайтылған, сондықтан пайдаланушы ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды. Ыңғайлы тасымалдау — күшейтілген бампер тұтқасы және терең протекторы бар үлкен дөңгелектер жүретін тракторды қажетті орынға жылжытуды жеңілдетеді. Жиналмалы табан — қосымша тірек жүретін тракторды аударылып қалу қаупінсіз сақтау орнында ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. 3 жылға ұзартылған кепілдік — өндіруші растаған жүретін трактордың сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Мотоблок |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 81.3 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Жанармай шығыны | 1 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 780 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.11.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.НВ35.В.02142-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/56405.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ35.В.02142-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 780 х 570 х 700 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

