
Реттелмейтін бау, таспалы, "А" моделі, Сибртех 2 карабині
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Таспалы реттелмейтін итарқа Сибртех 89506, 2 карабині бар "А" моделі, бекіткіш (сақтандырғыш) әбзелді анкерлік бекіту нүктесімен қосуға арналған. Оның арқасында жұмысшының биіктіктен құлауының алдын алуға болады. Құрылыс, монтаждау және басқа да көпқабатты құрылыс жұмыстарында қолданылады.Артықшылықтарытөзімді болаттан жасалған 2 карабиндік итарқаның сенімді бекітілуі пайдаланушыны қорғауды қамтамасыз етеді.Итарқа кем дегенде 15 кН (1500 кгс) статикалық жүктемелерге төтеп бере алады, себебі ол ені 45 мм полиамидті таспадан жасалған.Өндіруші өнімге екі жылдық кепілдік береді, бұл итарқаның жоғары сапасын растайды.Бұйым КО ТР 019/2011 талаптарына толық сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00172-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00172-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1300 мм |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078513 |
- Бағасы: 3 347 ₸

