
Бекіткіш-сақтандырғыш бау, УСП II моделі, иық және жамбас белдіктері, Сибртех биік белдігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары белдігі және иық/жамбас белдіктері бар USP II 89507 үлгісіндегі Sibrtech қауіпсіздік белдігі биіктікте жұмыстарды орындау кезінде қауіпсіздік шараларын сақтауға мүмкіндік береді. Құрылысшыларға, монтажшыларға, шатыршыларға, сондай-ақ ТЖМ қызметкерлеріне пайдалы.АртықшылықтаРыүлкен монтаждық карабин және 3 металл D-сақина жұмысшының сенімді орналасуын қамтамасыз етеді.Белдік жыртылуға және тозуға төзімді, беріктігі жоғары лавсан таспасынан жасалған.Биік, тігілген белдік, тіпті әбзелді ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде арқадағы шаршауды азайтады.Әмбебап өлшемдегі әбзелді бекіту оңай, себебі. оның жылдам тартылатын реттеу ілгектері бар.Қауіпсіздік белдігінің алдыңғы жағында (кеуде аймағында) әбзелді жылдам бекіту және босату үшін қосалқы таспа қарастырылған.Сақтандырғыш бау жасалған полиэфирлі таспа статикалық жүктемелерге кемінде 15 кН (1500 кгс) төзімділікті қамтамасыз етеді.Ілмектің оңтайлы ұзындығы 1,5 м (байланыстырушы элементтерді қоса алғанда) өнімді биіктікте көптеген жұмыстар үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Өнімге өндірушіден екі жылдық кепілдік беріледі.Иық белдіктері бар белдік КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-RU.АГ78.В.00595 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АГ78.В.00595.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Байлау материалы | техникалық мата "Грета" (50% мақта + 50% полиэстер), ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078520 |
- Бағасы: 8 142 ₸

